🎄 Důležité Vánoční Oznámení! Prosím, věnujte pozornost, že u objednávek provedených od 21.12 již nemůžeme zaručit doručení do Vánoc. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné svátky! 🎁

Stěžeň Point-7 K60 - 60% SDM

Kód: 14225/430 14225/460 Zvolte variantu
Značka: Point-7
8 000 Kč 8 700 Kč od 8 000 Kč
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Délka stěžně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
21.12.2023 21.12.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení

A very price-focused mast that can be used with all our sails. The K60 offers good performance and enjoyment from any sail used with it. ‘S’ for sonic reflex.

Detailní informace

Možnost otestovat zboží
Možnost otestovat

Produkt s "možností otestovat" lze půjčit u nás dle domluvy.

Doprava zdarma již při nákupu nad 2000,-
Doprava zdarma od 2000,- Kč
Rychlé doručení do 24 hodin
Doručení do 24 hodin
Online od Po do Ne 10-23
Komplexní servis a poradenství

Detailní popis produktu

Most of the masts might look the same, but often produced by different manufactures with different machinery, materials, climates, and technology, Even if the curve or Imcs numbers might be the same, the performance outcome once down hauled in a sail, will be different. Being the backbone of your windsurfing sail, it makes a very important accessory for the rig. The same as having a suit tailor made. A large 9m slalom sails have different qualities and performance characteristics from a 5m slalom sail which is used in strong wind. The curve and stiffness of the mast needs to be developed accordingly. Most of the masts on the market are constant curve, but this is only a general term to explain the characteristics. What is important is the curve percentages values of the bottom and top sections of the mast, including materials, shapes, and reflex. These are values which are very different in each sail brand, and often kept secret. Therefore, the best efficiency is reached by having an integrated rig.

K60 CARBON MAST: A very price-focused mast that can be used with all our sails. The K60 offers good performance and enjoyment from any sail used with it. ‘S’ for sonic reflex. An incremented layer of carbon on the tip of the mast has been added. This will boost up the reflex on the top part of the sail. Save a bit of cash, and get the right bend-curve for the spine of your sail .2 layers of carbon and one layer of glass.

WHY THIS MAST: A 60% carbon content sing the same high carbon quality as the more expensive masts and produced to the exact Point-7 standards for bend-curve and hardness as a K100. A better choice against an 80% or a 60% from a no name brand.

stezne point 7 20201

Délka Průměr Carbon % Tvrdost IMCS Zakřivení Váha (Kg) +-5
430 SDM 60 21 Constant Curve / Soft Bottom 1.79
460 SDM 60 24.5 Constant Curve 2.18

 

60 carbon SDM point7

Doplňkové parametry

Kategorie: SDM - Standardní průměr
Materiál: 60% Carbon
? Typ: Constant Curve
? Průměr: SDM
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Point-7 je vzrušující příběh, který se začal psát v roce 2005 díky vizionáři Andreovi Cucchimu. Když spatřil obrovský potenciál pro inovaci a obnovení zájmu o windsurfing v nové generaci, rozhodl se vykročit směrem k tomuto ambicióznímu cíli.

Jeho odvaha spojila osobní výzvu s podnikatelským duchem. Chtěl vytvořit zbrusu novou značku, která by dokázala konkurovat gigantům na trhu windsurfingového vybavení a získat uznání na světové windsurfingové scéně, včetně prestižní PWA (Professional Windsurfers Association).

Příběh začíná v okamžiku, kdy Andrea nemohl naskočit do letadla na svou plánovanou akci v Turecku. Letadlo náhle změnilo trasu a jeho vybavení se do něj nevešlo. Místo zoufalosti využil tento nečekaný volný čas k zahájení svého projektu. Oslovil tři lidi s otázkou, zda by mohli podpořit jeho nápad. Možná se ne všichni přidali k projektu, ale všichni sdíleli nadšení pro vytvoření něčeho nového a odvážného.

Zvláště jeho otec, Roberto Cucchi, stál u zrodu této nové značky a nadále ji podporuje. Jeho zkušenosti a vášeň jsou stále klíčovými pilíři společnosti Point-7. Roberto zůstává aktivní a stále přináší nové nápady, které pomáhají posouvat tuto značku vpřed.

Point-7 je tak příběhem odvahy, odhodlání a rodinného ducha, který spojil vizionářského syna s podnikavým otcem, aby vytvořili značku, která dnes patří mezi špičky ve světě windsurfingu.

Více na jejich webu.