Doprava a platba

Způsob doručení

Vyzvedněte si zboží v naší prodejně Pobřežní 649/36 , Praha 8 - Karlín
Jakmile je zboží připraveno, pošleme vám email s výzvou k vyzvednutí. Zboží pak můžete vyzvednout kdykoli během otevírací doby prodejny. Na prodejně zůstane zboží připraveno následujících 7 pracovních dnů.
Na místě je dostatek parkovacích míst.

Cena: zdarma

Vyzvedněte si zboží v naší půjčovně Vinohradní 547, 691 67 Šakvice
Jakmile je zboží připraveno, pošleme vám email s výzvou k vyzvednutí. Zboží pak můžete vyzvednout kdykoli během otevírací doby prodejny. Na prodejně zůstane zboží připraveno následujících 7 pracovních dnů.

Cena: zdarma

Doručení v pracovní dny mezi 9 - 18 hod. O přesném čase doručení Vás bude informovat přepravce. Doručení kurýrem PPL na Vámi vybranou adresu. Sledování pohybu zásilky. Obdržíte informace o termínu a času doručení od dopravce.

Cena Česko: 90 Kč,- od 2000 Kč,- zdarma
Cena Slovensko: sk_200x300 4 EUR od 79 EUR zdarma

Sem si můžete nechat doručit balíček a vyzvednout například cestou z práce nebo ze školy. Výhodou PPL Parcelshopu je hustá síť poboček po celé České republice, takže je velice pravděpodobné, že se některá z nich nachází v těsné blízkosti vašeho domova.

Cena Česko: 90 Kč,- od 2000 Kč,- zdarma
Cena Slovensko: sk_200x300 4 EUR od 79 EUR zdarma

Při objednávce do 12:00 podáváme kurýrovi tentýž den. Zásilkovna ve většině případů doručí zboží následující pracovní den. Doručení zásilky do Vámi vybraného výdejního místa Více jak 4000 výdejních míst v rámci České republiky. Výdejní místa Z-POINT - zásilka bude uložena po dobu 5 dní. Výdejní Z-BOX - zásilka bude uložena 3 dny. Sledování pohybu zásilky. Upozornění SMS a e-mailem od spol. Zásilkovna

Cena Česko: 59 Kč,- od 2000 Kč,- zdarma
Cena Slovensko: sk_200x300 2 EUR od 79 EUR zdarma

Vaši zásilku si můžete nechat doručit na jakoukoliv adresu v ČR. Česká pošta doručí Vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Platí v případě objednání do 15:00 hodin předchozího dne a jsou-li veškeré položky z Vaší objednávky skladem. Objednávky přijaté o víkendu a svátcích budou zpracovány nejbližší pracovní den.

Cena: 100 Kč,- od 2000 Kč,- zdarma

Doručení balíku na Vámi vybranou poštu následující pracovní den po podání.

Cena: 100 Kč,- od 2000 Kč,- zdarma

Přeprava vhodná pro větší a hmotnější zboží. Doručuje do 24 hod. O přesném čase doručení Vás bude informovat přepravce. Cena za dopravu do zahraničí závisí na zemi, do které bude vaše objednávka odeslána.
*předem informovat jestli jevíte zájem o poslaní mimo ČR a SLOVENSKA

Cena Česko: 179 Kč,- od 2000 Kč,- zdarma
Cena Slovensko: sk_200x300 7 EUR od 2000 Kč,- zdarma
25 EUR - Německa vlajka windsurfingkarlin Německo  | polska vlajka windsurfingkarlin Polsko  | Rakouska vlajka windsurfingkarlin Rakousko | Doručujeme i do dalších zemi Eu

Zákazník objedná na našem eshopu a zvolí dopravce : Exspress doprava po Praze. Po dokončení objednávky vás co nejdříve kontaktujeme a domluvíme s vámi termín dodání. Následně zabalíme vaší objednávku, naložíme do auta a vyrazíme k vám. Doručení v den objednání do 3 hod. Jezdíme každý všední den od 10 do 19 hod v rámci katastrálního území Praha. Objednané zboží lze zaplatit rychlým bankovním převodem a nebo v hotovosti přímo u řidiče.

Cena: 179,- Kč

Platební metoda

V případě osobního odběru hradíte částku hotově při převzetí zboží.
Cena: zdarma

Částku uhraďte prosím na účet 1003879/2060. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Jakmile platbu obdržíme, vaši objednávku vyřídíme.
Cena: zdarma

Částku uhraďte prosím na účet IBAN: CZ6320600000000001003879 SWIFT/BIC: CITFCZPP. Jakmile platbu obdržíme, vaši objednávku vyřídíme.
Cena: zdarma

 • Platíte pracovníkovi České pošty při převzetí zásilky.
  Cena: 0 Kč,-
 • Platíte pracovníkovi Zásilkovny při převzetí zásilky.
  Cena: 0 Kč,-
 • Společnost PPL nabízí možnost uhradit balík na dobírku nejen v hotovosti, ale i platební kartou.
  Cena: 0 Kč,-
 • Společnost Top Trans nabízí platit lze nejen v hotovosti, ale i platební kartou.
  Cena : 0 Kč,-