Věrnostní slevy

Věrnost je jednou z nejcennějších lidských vlastností. Registrací a nákupem v našem e-shopu se automaticky řadíš do věrnostního programu, ve kterém můžeš získat bonusovou slevu až 10 %. Tato věrnostní sleva platí na veškeré nabízené zboží, i na to dočasně zlevněné nebo na výhodné akční balíčky.


JAK ZÍSKÁM VĚRNOSTNÍ SLEVU?

Nemůže to být snazší! Stačí se jen registrovat v našem obchodě. Pokud jste již registrovaný zákazník, je zapotřebí se pro využití aktuální dosažené slevy před nákupem přihlásit ke svému účtu. Po přihlášení vidíte ve svém účtu aktuální dosaženou slevu.

JAK TO FUNGUJE?

Systém je plně automatizovaný. Sčítá celkovou hodnotu všech Vašich objednávek za období posledních 12 měsíců. Podle hodnoty objednávek Vám systém automaticky přidělí slevu podle níže uvedeném popisu.

  • Nový zákazník Sleva ve výši 2% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1Kč až 20 000Kč. Po dosažení celkové útraty 20 000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 5% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

  • Top zákazník Sleva ve výši 5% platí při celkové útratě 20 001Kč až 60 000Kč. Po dosažení celkové útraty 60 000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

  • VIP zákazník Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě nad 60 001Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.
  • Uvedené slevy Vám budou automaticky odečteny v košíku.
  • Celková hodnota objednávek za posledních 12 měsíců v Kč vč. DPH
  • Při dosažení některé z hranic pro jednorázovou slevu  budete vždy upozorněni o aktuální výši získané slevy na daný nákup.
  • Součástí slevového programu je doprava zdarma v rámci České Republiky na nákupy nad 2000 Kč (Slovensko 80 Euro)

PRAVIDLA

Do věrnostního systému se započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky, na které nebylo uplatněno právo na odstoupení od kupní smlouvy.

Započítat lze pouze objednávky, které zákazník provedl pod registrovaným účtem - nikoli jako neregistrovaný zákazník.

Zařazení do další slevové kategorie je učiněno až po uplynutí 14 dní po převzetí předchozí objednávky, kterou vznikl nárok na vyšší úroveň věrnostní slevy z důvodu zákonné lhůty pro odstoupení od kupní smlouvy.

Pokud zákazník neučinil nákup za posledních 12 měsíců alespoň v hodnotě 1500 Kč (vč. DPH) jeho sleva se zruší.

Zákazníkovi, který v minulosti nepřevzal odeslanou zásilku bude věrnostní sleva poskytnuta pouze po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání nepřevzaté zásilky.

Věrnostní slevu slevu je možné sčítat i s jinými slevami např. s vouchery apod, avšak celková hodnota slevy nesmí překročit 20 %.

Naše firma Windsurfing Karlín si vyhrazuje právo měnit podmínky výše uvedených slev např. jejich výši a platnost.

Pro zákazníky z ostatních zemí je jako obratová podmínka počítán ekvivalent v EUR.

Upozornění: Pokud odešleš objednávku jako neregistrovaný uživatel, nebo pokud jsi se již registroval, ale nejsi během nákupu přihlášen, nebude tvá objednávka započítána do věrnostního programu a to ani zpětně.