Plovák Patrik Air Style

Neohodnoceno

Model Air Style litráže 93 a 99 jsou dokonalým prknem na radikální freestyle v jakýchkoliv podmínkách.

Výtlak plováku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
63 000 Kč
Dostupnost: Na objednávku Vyprodáno Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
27.6.2024 - Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 17591/93 17591/99 Zvolte variantu
Plovák Patrik Air Style
Neohodnoceno
Možnost otestovat zboží
Možnost otestovat

Produkt s "možností otestovat" lze půjčit u nás dle domluvy.

Doprava zdarma již při nákupu nad 2000,-
Doprava zdarma od 2000,- Kč
Rychlé doručení do 24 hodin
Doručení do 24 hodin
Kamenná prodejna v Praze
Kamenná prodejna

Detailní popis produktu

It's simply amazing to witness what is possible on a windsurfer. The young generation has pushed freestyle to another level. This shape is not just a board with a cut nose but it is a real developed short board and the differences are significant. No matter if in the air or on the water the rotation speed is simply faster and it is the key point to pull multiple moves.

 

  • FOOTPADS The 6mm thick diamond groove grip pad has an extra 6mm soft sponge under-layer which makes it 12mm in total. The special layup uses the hard layer to spread the load onto a wider board surface via the soft bottom layer of the pad. This gives us more impact resistance while keeping a direct feeling under your feet.
  • SCOOP-ROCKER Fast rocker line with top planning and acceleration ability and a touch of tail rocker for extra pop.
  • VOLUME DISTRIBUTION Very thick under the back strap for maximum push to plane early, accelerate, go upwind and pop.
  • OUTLINE The short length with the normal nose width makes the board feel light and compact and makes it spin faster. The wide middle for early planning and stable platform when sliding, rotate and spin on the water. Reduced tail width behind the strap for less wetted surface and better tail sinking when pushing for the pop.
  • BOTTOM SHAPE A flat panel V under the mast track for maximum water slide ability and a slight double concave under the straps to absorb the chop and slight better tracking with the short fin used.
  • RAILS/TUCK Super soft in the nose area for maximum slide but a bit edgier trough the center to keep the planning and acceleration and sharp in the tail for clean water release and top speed.
  • DECK SHAPE Dome deck in the tail area for more grip under the back foot and quite flat under the front foot makes it more comfortable to ride in switch stands position.
  • FIN BOXES & INSERTS Power Box. All double inserts with 4-positions for anti-Twist and extra possibilities to change angle and width for different foot size and riding style.
Air-Style Délka
[mm]
Šířka
[mm]
Výtlak
[litrů]
Váha
(+/-6%) [kg]
Doporučené plachty
Fin Box

Velikost finy[mm]

93 2115 615 93 TBC 3.0-6.0 Power Box 200
99 2120 645 99 TBC 4.0-6.5 Power Box 220

Doplňkové parametry

Kategorie: Freestyle
Rok výroby: 2023
Finbox: Power box
#sizes_table#: hidden
? Poutka: v cenně
? Fina: v cenně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Patrik Boards, významný hráč ve světě windsurfingu a foilingu, nabízí produkty, které jsou na špičce technologického vývoje. V roce 2024 se Patrik Boards může pyšnit tím, že jejich kompletní sortiment v disciplíně IQ foil je plně schválen a registrován pro olympijské i jiné mezinárodní události. Tento sortiment zahrnuje vysoce kvalitní materiály a inovativní design, díky čemuž se Patrik Boards řadí mezi přední výrobce v oblasti windsurfingu a foilingu.

Patrik Boards nabízí širokou škálu produktů, včetně windsurfingových a foilingových prken, plachet, křídel a příslušenství. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na výkon, kvalitu a inovace, což je činí jedinečnými na trhu. Patrik Boards je také známý pro svou schopnost nabízet produkty, které jsou optimalizovány pro různé disciplíny a úrovně zkušeností, od začátečníků po profesionální závodníky.

Jako distributoři Patrik Boards můžeme nabídnout výjimečně konkurenceschopné ceny a jsme připraveni poskytnout individuální cenové podmínky pro větší objednávky. Tímto způsobem umožňuj