Ostatní

RDboarding
RDboarding
PADDLEBOARD START

Máte rádi výzvy? Nebojíte se namočit? Chcete se něco nové naučit?

2 hodinový základní kurz paddleboardingu je určen pro lidi, kteří nemají žádné, nebo jenom malé zkušenosti s pádlováním na vodě. 

Termín: dle dohody

Skupina: 450 Kč/osoba

Individuál: 650 Kč/osoba

Během kurzu se naučíte základní pojmy paddleboardingu a bezpečnosti, přípravu vybavení, zajištění rovnováhy na plováku a správné techniky pádlování. Budete trénovat balanc a zpevnění těžiště těla. Po úvodní teoretické části se v té praktické naučíte správně ovládat pádlo a vyzkoušíte si různé otočky. S naší instruktorkou se nemáte čeho bát.

Průběh kurzu:

 • příprava vybavení a základní pojmy
 • zásady bezpečnosti na vodě
 • teorie správného pádlování - postoje a jízdy na prkně
 • rozcvička, trénování balancu
 • praktická část na vodě
 • vyjížďka

Co sebou na kurz:

 • náhradní sportovní oblečení
 • ručník, opalovací krém, brýle
 • pití, svačinu

Kurzy pořádáme od května do září za vhodného počasí. Pro bližší informace nebo dohody termínu kurzu nás kontaktujte:

Windsurfing GO!
 • Líbí se ti tento originální sport a chceš to vyzkoušet taky?
 • Už jezdíš, ale nedaří se ti dostat do skluzu?
 • Co takhle otočit halzu nebo réčko a ukázat světu jaký jsi profík?

Tak přesne pro tebe je připraven náš kurz WINDSURFING GO!

 • Sledujeme předpovědi větru a proto ti zaručíme ty nejvhodnější podmínky pro učení.
 • Naučíme tě jak nastrojit plachtu, připravit si prkno a nezbytnou manipulaci s materiálem.

Vyber si svůj kurz:

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

s vlastním vybavením

Už jsi pořídil svoje vybavení a nevíš si rady? Nebo si chceš rychleji  zlepšit svoje dovednosti? Je něco co ti nejde a potřebuješ poradit? Přivez si k vodě pouze svoje vybavení a ostatní zařizujeme my! 

500 Kč / 1 hod

880 Kč / 2 hod

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

se zapůjčeným vybavením

Baví tě windsurfing, ale nemáš svoje vybavení? Ještě si nezačel a chceš to vyzkoušet? Nechceš si hned kupovat svoje vybavení a máš chuť jezdit? O nic se nestarej! Vybereme ti to nejlepší vybavení přímo pro tebe a dovezeme přímo na spot.

800 Kč / 1 hod

1500 Kč / 2 hod

SKUPINOVÉ LEKCE

s vlastním vybavením

Pravidelně vám přinášíme skupinové lekce. Rezervuj si skupinovou lekci sám a přidej se k dalším. Pokud máš kamarády windsurfaře a je vás víc, můžeme udělat skupinovou lekci přímo pro vás! Přivez si pouze vlastní vybavení a ostatní zařídíme my.

350 Kč / 1 hod

600 Kč / 2 hod

SKUPINOVÉ LEKCE

se zapůjčeným vybavením

Baví tě windsurfing, ale nechceš jezdit sám? Nebo jsi ještě nezačal a máš kamarády, kteří by do toho šli také? Připoj se sám nebo se svými kamarády ke skupinovým lekcím, které vám pravidelně přinášíme a nebo si vytvoř skupinu sám.

600 Kč / 1 hod

1000 Kč / 2 hod

 

odkaz přímo na web : RDboarding

Číst článek
WS Kurzy Máchovo Jezero
WS Kurzy Máchovo Jezero

Nová windsurfingová škola na Máchově jezeře. Kvalifikovaní instruktoři a nové vybavení značky RRD. Voda, písek, slunce a nové zážitky. To vše od 1. června celou sezonu sedm dní v týdnu.

KDE NÁS NAJDETE?

Windsurfing Mácháč

Camp Borný471 63 Staré SplavyCZ
Tel: +420 736 448 130
Email: 
Web: www.windsurfingmachac.cz
Číst článek
GIPSYTRIP
GIPSYTRIP

gipsytrip cz windsurfing karlin tenerife camp

Gipsytrip je jedinečné spojení cestování a ubytování na ostrově Tenerife.

Od roku 2016 poskytujeme na kanárském ostrově Tenerife ubytování a cestování v obytných automobilech.

Minimální počet nocí: 4

Minimální věk řidiče: 26 let

Řidičák: skupina B (auto do 3,5t) po dobu min. 6 let

gipsytrip cz windsurfing karlin obrazek neobycejny camp na tenerife

Není tajemstvím, že letenky na Kanáry se dají koupit za hubičku, více se dozvíte v sekci letenky

Celoročně ostrov nabízí vhodné podmínky k surfinguwindsurfingu, trekkingubikingu.

Španěláci, natož kanárci jsou na freecamping hodně benevolentní (pokud člověk nedělá bordel), a proto není problém se přímo na spotu zafelit třeba na týden, dva,………. Každému k půjčení obytky poskytujeme námi sepsaný cestovní průvodce.

autokaravanech mohou cestovat a pohodlně spát 4 osoby, je vybavená koupelnou (sprcha+záchod+umyvadlo), kuchyňským koutem a ledničkou.

Na střeše je masivní zahrádka připravená na nálož vodních cajků. Zadní nosič na kolo pojme 2 gipsy bajky, které rádi zapůjčíme.

vlastních zdrojů lze přidat také paddleboardy, surfy, WS, smoothstar sk8ty……….rovněž s možností coachingu a guidingu.

Vybavení (včetně coachingu nebo bez) poskytujeme i samostatně pro ty, kteří mají bydlení zařízeno po svém. Případně pomůžeme bydlení v okolí El Médana sehnat.

V kostce:

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 windsuring karlin gipsy cz obrazek

Číst článek
RAM Surf School - Egypt / El Tor
RAM Surf School - Egypt / El Tor

Windsurfingové a windfoilové centrum RAM surf.school, El Tor sa nachádza priamo na súkromnej pláži hotela Moses Bay www.mosesbayresort.com, na brehu Mojžišovho zálivu Červeného mora ( 50 m od vody). Otvorené počas sezóny je od marca do konca decembra (január, február podľa predpovede alebo po dohode). Spot ponúka ideálne podmienky pre všetky úrovne windsurfistov a kiterov od začiatočníkov cez pokročilých až po jazdcov vyhľadávajúcich náročné vlnové podmienky alebo silný vietor. Všetky kategórie surfistov ocenia bezproblémový vstup do vody, flat, chop aj wave na jednom mieste a teplé more ( jeho teplota celoročne neklesá pod 22°C).

Předpověď Windfinder a nebo na Windguru
Aktuální vítr: Windfinder O vetrů na nejbližších 7 dní vás předběžně informujeme také na titulní fotografii (tzv. semafór).

Web-Facebook

Číst článek
TENERIFE KITE-WIND-SURF
TENERIFE KITE-WIND-SURF

Zatím nejste rozhodnuti kam letos na dovolenou? Zkuste Tenerife a určitě nebudete litovat! Za velmi krátký a levný let vás čeká teplé africké tenerifeklima v Evropě. Běžné teploty po celý rok jsou mezi 20-28°C a voda 19-23°C. Pouze 4,5 hodiny letu z Prahy, (Mnichova, Krakowa, Berlína, Frankfurtu) vás dělí od jednoho z nejkrásnějších Kanárských ostrovů.

Zabýváme se windsurfingem, kitesurfingem, surfingem a dalšími sporty. Co znamená "zabýváme se" ? Je to naše zábava, práce i životní styl. Přizpůsobili jsme životy a místo pobytu tomu, co nás baví. Žijeme na kanárském ostrově Tenerife, který je rájem našich oblíbených sportů. Bonusem jsou celoroční příjemné teploty, pozitivní lidé a okouzlující příroda.

V jednu chvíli se koupete v oceánu a za moment, o kus dál, podnikáte výšlap na zasněženou horu Teide. Kde jinde tohle můžete zažít? Ne nadarmo se Kanárské ostrovy označují za Havaj Evropy.

Web

 

Apartma:

Kromě toho, že se s Vámi setkáme po příjezdu, jsme vám v případě potřeby k dispozici i během celého pobytu.  Ať už se chystáte na Tenerife za sportem, jedete na rodinnou dovolenou či jen relaxovat, jistě si oblíbíte některý z našich apartmánů v oblasti El Poris, La Tejita, El Médano, a Puerto Santiago.

Windsurfing:

Windsurfing je na Kanárských ostrovech sport číslo 1. Tisíce windsurfařů navštíví během roku nejen Tenerife, aby za stabilního větru sjíždeli vlny, trénovali rychlost na slalomových prknech nebo zdokonalovali své freestyle triky na hladké vodě. Díky přímým letům z Prahy, z Mnichova, z Krakowa a od listopdadu 2018 také z Vídně, můžete být na svém oblíbeném spotu za pár hodin. Přidejte se k nám a cestujte nalehko jen s příručním zavazadlem, my se postaráme o zbytek. 

obrazek na tenerefie

Web

Číst článek
Ski Surf
Ski Surf

Máte rádi vodu a chcete si užít aktivní dovolenou? Zkuste kurz windsurfingu. Tento moderní a čím dál častější sport může vyzkoušet opravdu každý. Máme na kurzu i plováky s kačenou a oplachtění od 1.0m, to znamená, že windsurfing mohou vyzkoušet i úplní prťousové :) Nejjednodužší cesta je s instruktorem. Nebudete se nikde sami trápit :) My Vám rádi poradíme.

Naše kurzy se nejčastěji konají na Německé Rujáně, ale můžeme s Vámi jet i jinam. Stačí nás kontaktovat.

TERMÍNY KURZŮ LÉTO 2022:

 • 2.7.-10.7.2022 kurz plně obsazen

 • 30.7.-7.8.2022-volná místa pouze od 4.8-7.8.2022

 • 20.8.-28.8.2022-volná místa

Číst článek
6 položek celkem