TENERIFE KITE-WIND-SURF

Zatím nejste rozhodnuti kam letos na dovolenou? Zkuste Tenerife a určitě nebudete litovat! Za velmi krátký a levný let vás čeká teplé africké tenerifeklima v Evropě. Běžné teploty po celý rok jsou mezi 20-28°C a voda 19-23°C. Pouze 4,5 hodiny letu z Prahy, (Mnichova, Krakowa, Berlína, Frankfurtu) vás dělí od jednoho z nejkrásnějších Kanárských ostrovů.

Zabýváme se windsurfingem, kitesurfingem, surfingem a dalšími sporty. Co znamená "zabýváme se" ? Je to naše zábava, práce i životní styl. Přizpůsobili jsme životy a místo pobytu tomu, co nás baví. Žijeme na kanárském ostrově Tenerife, který je rájem našich oblíbených sportů. Bonusem jsou celoroční příjemné teploty, pozitivní lidé a okouzlující příroda.

V jednu chvíli se koupete v oceánu a za moment, o kus dál, podnikáte výšlap na zasněženou horu Teide. Kde jinde tohle můžete zažít? Ne nadarmo se Kanárské ostrovy označují za Havaj Evropy.

Web

 

Apartma:

Kromě toho, že se s Vámi setkáme po příjezdu, jsme vám v případě potřeby k dispozici i během celého pobytu.  Ať už se chystáte na Tenerife za sportem, jedete na rodinnou dovolenou či jen relaxovat, jistě si oblíbíte některý z našich apartmánů v oblasti El Poris, La Tejita, El Médano, a Puerto Santiago.

Windsurfing:

Windsurfing je na Kanárských ostrovech sport číslo 1. Tisíce windsurfařů navštíví během roku nejen Tenerife, aby za stabilního větru sjíždeli vlny, trénovali rychlost na slalomových prknech nebo zdokonalovali své freestyle triky na hladké vodě. Díky přímým letům z Prahy, z Mnichova, z Krakowa a od listopdadu 2018 také z Vídně, můžete být na svém oblíbeném spotu za pár hodin. Přidejte se k nám a cestujte nalehko jen s příručním zavazadlem, my se postaráme o zbytek. 

obrazek na tenerefie

Web