RRD

Pánský neopren RRD Fahrenheit Back Zip 5/3

20 hodnocení

Fahrenheit se zadním zipem je pánský nejteplejší a nejrychlejší sušicí neopren v našem sortimentu. Všechny švy jsou lepeny a páskovány pro maximální mobilitu a pohodlí. V obleku je také velmi pohodlná tkanina na vnitřní straně, která je teplá a pohodlná proti pokožce, zatímco velmi rychle usychá. Tloušťka neoprenu činí 5/3.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
standardní cena: 12 100 Kč –34 % 7 890 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 7419/XL-
Pánský neopren RRD Fahrenheit Back Zip 5/3
RRD
20 hodnocení
back zip fahrenheit rrd 6 4 a 5 3 obr 1
Akce
12 100 Kč –34 %

Detailní popis produktu

Pánský neopren Fahrenheit je nejnovější vývoj dostupný pro super rychlé sušení s extra dlouhou životností a roztažením. Fahrenheit od společnosti RRD je nejvyšší kvalita, kterou tato značka vytvořila pro extrémní Windsurfaře. Celé oblečení je vyrobeno bez jakýchkoliv stehů, je plně kapalina nalepená na vnější straně a tkanina nalepená zevnitř, která nabízí vynikající roztažení a delší životnost.

Náš systém Quickdry zabírá o 20% méně vody, a proto usychá rychleji. Je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jako je například nová a vylepšená kapesní technologie se šikmou kapsou, superstretchový neopren a zcela neo-lepené na vnitřní straně.

 • Zadní zip
 • Superstretch limestone neoprene
 • Powerseam stitchless technology on all seams
 • 0,5mm superstretch tape on the inside
 • Quick dry inside lining
 • Chest zip with aquaban panel
 • Water repellant mesh chest and back
 • Glideskin neck seal
 • Wrist and ankle stretch limiter seals
 • Drain holes
 • Velcro ankle straps
 • Durable HD kneepads
 • Key pocket
fahrenheit znaky neoprenu rrd 7 fahrenheit znaky neoprenu rrd 1 fahrenheit znaky neoprenu rrd 2 fahrenheit znaky neoprenu rrd 3

QUICKDRY LINING

The hollow fibre quickdry inside lining takes up 20% less water, by channelling the water to the back of the lining and draining it out, keeping it light and making it dry fast. This makes the suit extremely warm and comfortable.

VELCRO ANKLE STRAP

To prevent water from getting into your suit from the bottom, you can use the removable Velcro strap around your ankle. It also helps to seal off the suit, especially when wearing booties in extremely cold conditions.

LIMESTONE NEOPRENE

All RRD wetsuits use a more eco friendly limestone based neoprene. Limestone neoprene creates ultra flex and warmth. Our new intense black colour uses a dope-dye technique that infuses the yarn instead of dying the fabric after the knitting process, which saves tons of polluted water. Black is the best colour to absorb heat, so you can extend your sessions.

REINFORCED SEAM JOINTS

A heat-welded patch on the inside of all main seam’s stress points, reinforces the seams. This prevents possible damage or leaks through the seam joints.

fahrenheit znaky neoprenu rrd 4 fahrenheit znaky neoprenu rrd 5 fahrenheit znaky neoprenu rrd 6 fahrenheit znaky neoprenu rrd 8

POWERSEAMS I STITCHLESS TECHNOLOGY

The strongest possible seams without losing stretch. The liquid powerseam on the outside doesn’t let any water in, while neotape with stichless technology on the inside reinforces the seam and eliminates any rash

BACK DRAIN HOLES

The added drain holes above the back panel between the shoulder blades, eliminate any water from entering the suit. If after a big crash water forces its way in through the shoulder closure, it’s drained back out of the wetsuit before it can touch your body.

LEG DRAIN HOLES

No more elephant legs after spray from your board splashed into your suit through the legs. The water just drains back out, so you can keep riding without having to adjust your leg cuffs or let any water out.

NEOTAPE

Neotape on the inside of your suit covers the seams and reinforces it. It creates an extra barrier for water to enter your suit. Neotape insulates the seams too, so it keeps you warm and comfortable.

Y24 RRD Global Wetsuit Collection from RRD International on Vimeo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neopreny
Tloušťka: 5/3mm
Teplota vody: 0-9 Celsius, 6-12 Celsius
Roční období: Podzim, Zima
Typ zapínání: Zadní zip
Rok výroby: 2019
#sizes_table#: /tabulka-velikosti-rrd-pansky-neopren/
Nevyplňujte toto pole:
JL Avatar autora Neopren 14.11.2021 21:23
Super
Odpovědět

Italská firma RRD (Roberto Ricci Designs) je významným hráčem v oblasti paddleboardů a má bohaté zkušenosti v windsurfingu a kitingu. Jejich inovace v designu a technologiích paddleboardů, jako je dynamový pás kolem paddleboardu a kombinace různých vrstev materiálu, posunuly paddleboarding do nových oblastí. RRD paddleboardy jsou známé svým unikátním designem, vynikající stabilitou a pohodlím na vodě, a jsou rychle rozeznatelné od jiných značek.

Jako primární distributori RRD v České republice a na Slovensku nabízíme exkluzivní ceny a jsme schopni poskytnout zákazníkům možnost testování a vytváření testovacích center. RRD je značka, s níž máme nejlepší zkušenosti, a jejich kompletní sortiment je u nás k dispozici pro testování.