Objednávky odesíláme do 24 hodin
Nová adresa Jílové u Prahy
Co si jako windsurfař berete k voěd? Nářadí, pití, jídlo, fotoaparát, GoPro. Ano, do batohu Black Tool se to všechno vejde do vyhrazených, chráněných a praktických kapes.
Detailní popis produktu
- 100% Polyester
- Eva polstrovaní
- Voděodolně
- Kapsy pro notebooky a tablety
- Vícenásobné kapsy na příslušenství
- Velká vnější kapsa
- Kapsa na nápoj
- Boční víceúčelové kapsy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy a kufry pro příslušenství |
|---|---|
| ? Rozměry: | 52cm 37cm 20cm |
| Výtlak: | 40 l |
| Váha: | 1,4 kg |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
The Darkside of Windsurf
Original Black Windsurfing Sails · Since 2006
Point-7 je italská plachtová značka, jejíž příběh začal v roce 2005 – ve chvíli, kdy profesionální závodník PWA Andrea Cucchi zmeškal let do Turecka. Místo frustrace využil ten čas k zahájení projektu, který změnil tvář windsurfingového světa.
Spolu s otcem Robertem Cucchim vybudoval značku od nuly. Dnes je Point-7 distribuována ve více než 40 zemích, závodní tým Black Team pravidelně vítězí na PWA World Tour a plachty jsou na okamžik rozpoznatelné svou ikonickou černou barvou.
Andrea sám dodnes závodí a každý produkt osobně testuje v extrémních podmínkách. Co koupíte, to on sám přežil na vodě.
od 2006
40+ zemí
PWA Black Team
14× IT mistr
● Lamináty UV resistant z USA
● Výroba Itálie + Evropa
★ Výhradní distributor ČR a SR
