Kniha The Europe Kite and Windsurfing Guide

Kód: 5530
1 460 Kč –4 %
kniha wind and kite europe windsurfing karlin
1 460 Kč –4 % 1 390 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení

2. vydání kompletně přepracovaného a výrazně doplněného kompletního průvodce kite a windsurfingovými spoty v Evropě! KITE A WINDSURFINGOVÝ PRŮVODCE EVROPOU II zahrnuje 17 zemi, více než 40.000 kilometrů pobřeží a přes 2.500 spotů, včetně do hloubky zasahujících informací o větru & vlnách, podmínkách na vodě a situaci na souši.

Detailní informace

Možnost otestovat zboží
Možnost otestovat

Produkt s "možností otestovat" lze půjčit u nás dle domluvy.

Doprava zdarma již při nákupu nad 2000,-
Doprava zdarma od 2000,- Kč
Rychlé doručení do 24 hodin
Doručení do 24 hodin
Online od Po do Ne 10-23
Komplexní servis a poradenství

Detailní popis produktu

KITE A WINDSURFINGOVÝ PRŮVODCE EVROPOU II

zahrnuje 17 zemi, více než 40.000 kilometrů pobřeží a přes 2.500 spotů, včetně do hloubky zasahujících informací o větru & vlnách, podmínkách na vodě a situaci na souši. Na 464 stranách najdede přes 1200 dech beroucích fotografií od nejlepších světových fotografů, detailní mapy místních spotů a cestovní informace pro všechny země stejně jako pohledy do lidské, kulturní a místní kiteové a windsurfingové scény. Co více - komplexí přehled o evropské meteorologii a oceánografii vysvětlující nejdůležitější zákonitosti vývoje počasí týkající se kiterů a windsurferů.

U každého spotu popsaného v knize naleznete jednoduché piktogramy, které nejdůležitější informace sdělí rychle (dostupnost autem, vhodnost pro kite/windsurfing, mělká/hluboká voda, vlny, proudy, a další).

V 5-ti letech tým Stoked publications sesbíral informace "z první ruky" od stovek nejzkušených lokálů po celé Evropě. Jsou jimi například Sebastian Wenzel - Guincho, Björn Dunkerbeck - Kanárské ostrovy, irský lovec vln Timo Mullen, Achim Stutzmann - Fehmarn, Eduardo Bellini - Tarifa. Stejné platí i o fotkách, které byly vyfotografovány stovkami nejzkušenějších kite & windsurf fotografy. Tento průvodce nabízí nový standard, který by měl s sebou mít každý kiter a windsurfer cestující po Evropě za větrem!

V knize jsou popsány revíry těchto zemí:

Irsko, Velká Británie, Norsko, Švédsko, Polsko, Dánsko, Německo, Holandsko, Belgie, Francie (včetně Korsiky), Španělsko, Portugalsko, Itálie (včetně Sardinie a Sicílie), Řecko a Řecké ostrovy, Turecko, Maroko, Kanárské ostrovy.

Průvodce je dostupný v anglickém a německém jazyce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: