#5 Nové Mlýny 17. 6. - wingfoiling kurz

kurzy mlyny nove wingfoiling

V sobotu 17.6. jsme měli Wingfoilingový kurz na Nových Mlýnech‼️ I přes kolísavé počasí jsme se však nezalekli a dokázali jsme se s ním vypořádat. Na začátku jsme museli kvůli nepříznivému počasí přerušit první skupinu a odložit ji na pozdější čas. Okolo 14. hodiny začalo pršet jako z konve a vítr zcela ustal. V tu chvíli jsme si mysleli, že je to konec a naše akce bude předčasně ukončena.

Avšak po necelé hodině se scéna změnila‼️ Vítr se znovu rozfoukal a my jsme měli šanci pokračovat. Díky tomuto neočekávanému obratu jsme dokázali odučit druhou skupinu a později jsme se vrátili i k první skupině.

Chtěli bychom upřímně poděkovat všem, kteří se na kurzu zúčastnili a bravurně zvládli náročné podmínky, které nás provázely. Velké díky patří Davidovi, Terce, Ilijovi, Davidovi Jr., Šárce, Liborovi, Zdeňce, Michalovi a Háčkovi za jejich skvělou účast.

Těšíme se na další kurz a doufáme, že nás bude provázet ještě větší štěstí se skvělým počasím. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí, budeme rádi, když se k nám příště přidáte 🌊🌊🌊

Sledujte naši webovou stránku nebo socialní sitě pro další aktualizace."

Níže přikládáme pár fotek z této akce, které zachycují váš pokrok a radost ze wingfoilingu. Moc děkujeme a těšíme se, až vás zase uvidíme na vodě!

Recenze_v1