Covid19

UZAVŘENÍ PRODEJEN, ESHOP V PROVOZU

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády ČR v rámci prevence šíření koronaviru COVID-19 je naše prodejna od 22.10.2020 po dobu platnosti mimořádných opatření uzavřena. Předpokládané otevření prodejny je 26.4.2021. Provoz našeho eshopu funguje bez omezení. Nyní možné realizovat pouze osobní odběr z důvodů uzavření prodejny

Doporučujeme našim zákazníkům, aby v návaznosti na požadavky přepravních společností a zvýšené prevence proti nákaze koronavirem preferovali u objednávek přes eshop platby on-line platební kartou či bankovním převodem. Prosíme zákazníky o správné zadávání variabilních symbolů u plateb bankovním převodem. Špatné zadání či opomenutí zadání variabilního symbolu neumožňuje zpracování objednávky resp. je následně nutné platbu identifikovat ručně, což může trvat několik dní. 

Výdeje Osobních odběrů v místě našich prodejen je možné realizovat až po předchozí avizaci z prodejny formou , emailu či telefonátuDoporučujeme využívat bezhotovostní úhrady formou platební karty na terminálu na prodejně či předchozí úhradu bankovním převodem.

Dle aktuálního výkladu nelze v době platnosti mimořádnách opatření na prodejnách osobně vracet či reklamovat zboží. Zboží je tedy nutné zasílat přepravní společností na adresu naší společnosti dle Obchodních podmínek.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům co nejhladší průběh aktuálních mimořádných opatření.

 

Váš team Windsurfing Karlín