RRD

Plachta RRD Style Pro MK7

14 hodnocení

Po naší nejúspěšnější sezoně, představujeme Styl Pro MK7 blue, novou čistou freestyle plachtu. Style Pro MK7 i nadále posouvá hranice vpřed, dělá vše jednoduché a umožňuje vám soustředit se každý freestyle trik.

Velikost v m²
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
standardní cena: 18 600 Kč –53 % 8 700 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 24SP - 354.1
Plachta RRD Style Pro MK7
RRD
14 hodnocení
Style Pro MK7 2019 blue plachta na freestyle rrd windsurfing karlin
Akce
18 600 Kč –53 %

Detailní popis produktu

STYLE PRO
freestyle

 

S Jacopo Testa, který se snaží získat vítězství v European Tour a zároveň stojí na pódiu PWA, je rodokmen Style Pro vždy vidět. Obrovské množství práce šlo vpřed, se všemi zapojenými týmy a hodinami testování i debriefingu. Výsledkem je rychlejší plachta, s větší reaktivitou, která pomáhá sportu posouvat ještě výš. Styl Pro MK7 i nadále posouvá hranice vpřed, dělá vše jednoduché a umožňuje vám soustředit se na vaše triky!

Zvýšení rozsahu Dacronu v zóně mocného větru a snížení šířky luffu byly důležitým základem pro to, aby se plachta stala ještě rychlejší bez ztráty masivní výbušné síly. STYLE PRO je perfektní plachta pro freestylery, ať už chcete přistát na prvním Vulcanu nebo pracovat na ještě nestydatější variantě Kono, Burner a Double Culo. Doslova s ​​lehkostí, STYLE tlačí vás styl přes každý nový školní pohyb.

  • Komplexní směs nejlehčího, odolného a stylového materiálu plachty X-Ply, vysoká stabilita profilu, velké a pevné okno plachty
  • Modifikovaný poměr stran, design panelu a úhel lišt: velmi přímý a výbušný výkon i při nízkém větru přes měkký panel Dacron podél kapsy stěžně; lepší ovládání a široký rozsah použití; kratší ocas a snížený točivý moment v důsledku kratších plachet; hravé ovládání a neutrální pocit s freestylovými triky nebo skoky   
  • Konstrukce s příčným panelem: Dlouhá životnost, odolné rozložení X panelů přesně podél hlavních zón zatížení
  • Systém Power Clew: Integrovaný trimovací systém na klíč s vizuálním laděním pro větší zatížení nebo větší kontrolu v závislosti na síle větru a aplikaci

freestyle trik style pro rrd plachta windsurfing karlin 3

freestyle trik style pro rrd plachta windsurfing karlin 1

STYLE PRO MK7

An increase in the dacron section of our Power luff zone, and a decrease in the luff tube width was the secret to making the sail faster, but at the same time keeping all the power. At the same time we modified the batten angle to help keep the structure solid and reduce movement in the sail. Helping to make the sail stable in both the ducking and the moves.

MK7 style pro technologie rrd windsurfing karlin plachty

STYLE PRO MK7 Luff Ráhno(±2CMS) Spiry Doporučeny stěžeň Head
3.8 374 146 4 RDM 370 ADJ.
4.1 384 150 4 RDM 370 ADJ.
4.4 398 152 4 RDM 370 ADJ.
4.8 414 154 4 RDM 400 FIXED
5.2 430 158 4 RDM 400 FIXED
5.6 445 163 4 RDM 430 FIXED

Doplňkové parametry

Kategorie: Freestyle
? Počet Spir: 4
Rok výroby: 2019
? Doporučeny stěžeň: RDM
#sizes_table#: hidden

Jak nastrojit plachtu

RRD Freestyle Wave Collection Year 24

RRD STYLE PRO MK7

TEST STYLE PRO MK7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma RRD (Roberto Ricci Designs) je významným hráčem v oblasti paddleboardů a má bohaté zkušenosti v windsurfingu a kitingu. Jejich inovace v designu a technologiích paddleboardů, jako je dynamový pás kolem paddleboardu a kombinace různých vrstev materiálu, posunuly paddleboarding do nových oblastí. RRD paddleboardy jsou známé svým unikátním designem, vynikající stabilitou a pohodlím na vodě, a jsou rychle rozeznatelné od jiných značek.

Jako primární distributori RRD v České republice a na Slovensku nabízíme exkluzivní ceny a jsme schopni poskytnout zákazníkům možnost testování a vytváření testovacích center. RRD je značka, s níž máme nejlepší zkušenosti, a jejich kompletní sortiment je u nás k dispozici pro testování.