Taška na příslušenství Point-7

2 hodnocení

Taška od Point-7 Accssories Bag pro všechny vaše windsurfingové doplňky, neopreny a dalši komponenty. Ultralehké cestovní kufry v moderním designu.

3 700 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Můžeme doručit do:
12.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 6783
Taška na příslušenství Point-7
2 hodnocení

Detailní popis produktu

  • Skladování pro vaše neopreny a trapézy
  • Vhodná pro ploutve, nástavce a vše, co potřebujete pro své windsurfingové tripy
  • Množství malých kapes pro šrouby, nářadí a náhradní díly
  • Integrovaná jmenovka na zadní straně kufru
  • S kolečky
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a kufry pro příslušenství
? Rozměry: 40cm 34cm 80cm
Váha: 4,6 kg
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Point-7 je vzrušující příběh, který se začal psát v roce 2005 díky vizionáři Andreovi Cucchimu. Když spatřil obrovský potenciál pro inovaci a obnovení zájmu o windsurfing v nové generaci, rozhodl se vykročit směrem k tomuto ambicióznímu cíli.

Jeho odvaha spojila osobní výzvu s podnikatelským duchem. Chtěl vytvořit zbrusu novou značku, která by dokázala konkurovat gigantům na trhu windsurfingového vybavení a získat uznání na světové windsurfingové scéně, včetně prestižní PWA (Professional Windsurfers Association).

Příběh začíná v okamžiku, kdy Andrea nemohl naskočit do letadla na svou plánovanou akci v Turecku. Letadlo náhle změnilo trasu a jeho vybavení se do něj nevešlo. Místo zoufalosti využil tento nečekaný volný čas k zahájení svého projektu. Oslovil tři lidi s otázkou, zda by mohli podpořit jeho nápad. Možná se ne všichni přidali k projektu, ale všichni sdíleli nadšení pro vytvoření něčeho nového a odvážného.

Zvláště jeho otec, Roberto Cucchi, stál u zrodu této nové značky a nadále ji podporuje. Jeho zkušenosti a vášeň jsou stále klíčovými pilíři společnosti Point-7. Roberto zůstává aktivní a stále přináší nové nápady, které pomáhají posouvat tuto značku vpřed.

Point-7 je tak příběhem odvahy, odhodlání a rodinného ducha, který spojil vizionářského syna s podnikavým otcem, aby vytvořili značku, která dnes patří mezi špičky ve světě windsurfingu.

Více na jejich webu.