Jste tu :)

 

KONTAKTY

Windsurfing Karlín
Pobřežní 36
Praha 8
tel: +420 739531176
napište nám
Po - Pá 10 - 18
(po domluvě lze i jindy)

Loc: 50°5'37.329"N
14°26'50.942"E

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 390 Kč (52 Euro)
Ihned k dizpozici
naše cena 24 400 Kč (921 Euro)
Ihned k dizpozici
naše cena 500 Kč (19 Euro)
Ihned k dizpozici

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 690 Kč (102 Euro)
Ihned k dizpozici
naše cena 3 990 Kč (151 Euro)
Ihned k dizpozici
naše cena 3 590 Kč (135 Euro)
Ihned k dizpozici

Follow us on:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


RRD / RRD Vogue MK6 - wave sideshore


běžná cena 19 470 Kč

naše cena 10 400 Kč (392 Euro)

Ihned k dizpozici

PLACHTA RRD VOGUE MKV

PURE WAVE SIDE SHORE

Když se Andrea Rosati připojil k RRD sails týmu, vyžadoval něco výrazně speciálního. Jeho windsurfingové pozadí a neuvěřitelný pocit pro plachtu pro nás znamenal, že jsme museli zpět za "rýsovací prkno" a přijít s kompletně novou Vogue.

Nové zahnutí stěžně, nové rozložení tvaru, nové materiály a nový obrys, to vše pomohlo udělat z plachty RRD Vogue nejkontrolovatelnější a nejradikálnější vlnovou plachtu, kterou RRD kdy vyrobilo. RRD Vogue je celá o kontrolovatelnosti. Teď můžeš při jízdě kompletně zapomenout na plachtu a soustředit se 100% na vlnu, doslova surfovat s plachtou. Vogue poskytuje dostatečnou sílu k zatočení na okraji vlny s fantastickým pocitem lehkosti v rukou.

Dostupná ve dvou konstrukcích. Standardní Vogue přichází s plně "heavy duty" X-ply kontrukcí, zatímco Vogue Pro nabízí monofimové okno pro zlepšenou viditelnost. Jakoukoliv Vogue si vybereš, nabídne Ti tu nejvrcholnější kontrolu a trvanlivost a nechá Tě 100% zaměřeného na surfování.

NOVINKY

CUSTOM X-PLY – novinka!

X-ply monofilm vyvinutý a patentovaný firmou Neilpryde. Je tenčí a lehčí než klasický X-ply monofilm, při zachování stejné pevnosti a trvanlivosti. Potisk barevného designu je uvnitř, takže jej není možné používáním odřít.

HEAD CURVE – novinka!

Lehce ohnutá line zadního lemu od druhé spíry dolů. Dává plachtě větší výkon při rozjezdu a při slabším větru. Při silnějším větru je přebytečný vítr odveden z plachty skrze twistovací efekt.

FINGER CLEW novinka!

Speciální pevné, ale lehké vyztužení v oblasti upevnění ráhna k plachtě, které zpevňuje toto kritické místo bez zbytečné zátěže navíc. Nad tímto uchycením je výřez lemu plachty, který činí profil plachty nad výřezem schopným twistovat, když se zvýší tlak větru. Plachta díky tomu automaticky přizpůsobí svůj tvar a také kontrolovatelnost při přebytečném větru.