UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Kde jezdit na paddleboardu ?

Určitě si každý před tím než někam vyrazí klade pořád dokola jednu a tu samou otázku - KAM VYRAZIT NA PADDLEBOARD?

V tomto článku se Vám pokusíme shrnout, kde jsou nejlepší místa v České Republice na ježdění na paddleboardu a kde se nejvíce líbilo nám.

 1) Máchovo jezero

Velmi dobré místo například pro rodiny s dětmi a to hlavně díky možnostem, které se dají zde dělat. Je zde spousta kempů a skoro z každé strany je výborný přístup do vody. Všude kolem je spoustu stánků a restaurací, kde se můžete občerstvit a nemusíte se tak bát, že budete celý den bez pití či jídla.

Pokud nemáte paddleboard, tak Vám ho velmi rádi zapůjčí v půjčovně Windsurfing a Sup Mácháč

 2) Baťův kanál

Baťův kanál neboli Průplav Otrokovice-Rohatec je historická vodní cesta vybudovaná v letech 1934-1938 v délce 52 km.

Některé úseky Baťova kanálu vedou řekou Moravou, jinde jsou uměle vyhloubené kanálové úseky. K vidění jsou ojedinělé technické památky - historické plavební komory, křížení vodní cesty s lanovým lodním vlekem, některé z padesáti mostů přes Baťův kanál či mechanické jezy. Rozdíl výšek na této vodní cestě, který je téměř 19 metrů, vyrovnává 13 plavebních komor. Hloubka Baťova kanálu je průměrně 1,5 metru, šířka asi 12 metrů.

Paddleboard si můžete zapůjčit v půjčovně Paddleboard Zlín

3) Praha

V Praze na Vltavě je spostu skvělých míst s dobrým přístupem do vody a dá se zde jezdit na paddleboardu jako kdekoliv jinde

Je zde i spoustu půjčoven, kde se dají paddleboardy vypůjčit

 4) Brněnská přehrada - PRÝGL

Další skvělé místo určené například pro rodiny s dětmi. Brněnská přehrada nabízí bohatý program plný aktivit, které se zde dají dělat.

Nachází se zde opět pár půjčoven, kde se dá paddleboard zapůjčit pokud nemáte svůj.

Jsou zde stánky, kde se dá najíst a napít a užít si tak klasickou pohodu u vody.

5) Nová živohošť

Výborné místo jak pro rodiny, tak i pro jednotlivce. Živohošť je skvělá na dlouhé túry a poznávání přírody, díky tomu, že se zde dá doplout opravdu kamkoliv.

Najdete zde spoustu stanových městeček a penzionu na přespání a večer si zde můžete zajít na klobásu a třeba i pivko. Dělají se tu dokonce i dětské diskotéky.

Najdete zde také tenisové kurty, minigolf, pinpongové stoly, beach volejbal a dokonce i pouť.