UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Slot Box

Nejprodávanější

wave fin slot box jp windsurfing karlin flosna
 
od 2 100 Kč
jp slot box multi wave windsurfing karlin
 
od 1 550 Kč
slot box jp windsurfing karlin flosna 2019
 
od 2 700 Kč
3 položek celkem
jp slot box multi wave windsurfing karlin
od 1 550 Kč

In general, this new style of fin design provides speed combined with control and stunning turning ability. The outline has sufficient rake and area at the tip which results...

wave fin slot box jp windsurfing karlin flosna
od 2 100 Kč

Based on the concept of the old Polakow Twinser fins: The innovative outline and profile make every board feel much more direct and responsive. The fin alone makes...

slot box jp windsurfing karlin flosna 2019
od 2 700 Kč

New fins with a slightly wider base offer more grip and drive. Thus, the length of the fins could be reduced adding to a better feel and maneuverability of the new boards.

Slot box – Systém pro wave prkna s více flosnami, nejčastěji se používá pro uchyení malých bočních flosen.