Plovák RRD Fire Storm V4 LTD

Kód: 21FS101L
Akce
25 hodnocení
Značka: RRD
63 300 Kč –55 %
firestorm ltd v4 101
63 300 Kč –55 % 28 500 Kč
NA OBJEDNÁVKU
Litráže
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Pojďte ochutnat rychlost v user-friendly provedení. Fire Storm V4 není limitován ničím jiným, než schopnostmi jezdce. Pokud se Vy zlepšujete, plovák Vám neústupně sekunduje a stouá na pomyslné příčce výše a výše bez limitu rychlostní hranice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojďte ochutnat rychlost v user-friendly provedení.

Dnes tady máme k dispozici nový Firestorm V4, který vychází z veleúspěšné řady V3, na které Julien "Juju" Quentel - FRA 421 v roce 2015 na soutěži Defi Wind předjel stovky slalomových závodníků z celého světa a umístil se na třetím místě ze zhruba 1200 zůčastněných závodníků,mezi kterými byly i nejlepší světoví slalomáři. Obliba a sláva Firestormu V3 byla tak obrovská, že ho po zbytek sezóny 2015 RRD ani nebylo schopno mít skladem, protože výroba nestačila v tom čase vyhovět poptávce zákazníků. Poprvé v historii se stalo, že třída plováku freerace(amatérská závodní) předjela stovky plně závodních prken všech značek.Tento Firestorm V3 byla vlastně téměř kopie rychlostního slalomového plováku RRD X-Fire V7, která měla uživatelsky upravenou záď plováku v kombinaci s komfortnějšími nášlapy a poutkami umístěnými více do středu plováku, čímž se stává jízda jednodušší.

firestorm-ltd-wood-v4-action_28780638914_o

Fire Storm V4 Wood Velikost Finy Fin box Doporučené plachty Váha ±5%
101 LTS 235×65 CM MFC KP RC G-10 38 TUTTLE HEAD / FOILBOX 5.2-7.4 WOOD 7,0 KGS
112 LTS 235×70 CM MFC KP RC G-10 40 TUTTLE HEAD / FOILBOX 6.0-8.4 WOOD 7,4 KGS
123 LTS 235×75 CM MFC KP RC G-10 44 TUTTLE HEAD / FOILBOX 7.0-9.4 WOOD 7,8 KGS

 

V4:

Dá se říci, že po stovkách hodin testů se jedná o precizně doladěný Firestorm V3. Tento board tak ještě o kousek zrychlil, při stejně zachované míře komfortu.Obrys je mírně užší v oblasti patky a má menší ocasní výřezy tak, aby i při chybách jezdce byla zachována maximální rychlost ve skluzu. Rychlostní potenciál Firestormu V4 není limitován ničím jiným, než schopnostmi jezdce. Pokud se Vy zlepšujete, plovák Vám neústupně sekunduje a stouá na pomyslné příčce výše a výše bez limitu rychlostní hranice. Vše se snoubí s pověstnou vysokou kvalitou zpracování, takže možnost, že byste plovák prošlapali, i když jezdíte třeba teprve rok je vyloučena.

firestorm-ltd-wood-v4-action_29296452612_o

Technoogie:

Semi custom / Innegra carbon deck glass bottom

Historie vývoje třídy: Freerace - slalom

Mnoho současných boardů má mírně nižší koncovou rychlost, nežli některé starší plováky,které toho moc neuměly, jedinou jejich výraznou vlastností bylo "řítit se po vodě" Pak jste přijeli do halzy, většinou jste sebou praštili a pak po nějaké době opět vstali a jeli na druhou stranu. Současní přední světoví výrobci jako RRD umí pracovat s komfortem plováků a dá se říci, že když dříve platilo " komfortní = pomalý ", tak to už dnes není pravdou.

CCa do roku 2011 znamenala koupě slalomového plováku nákup jistě nejtěžšího plováku na ovládání a kupovali si ho pouze závodníci, nebo opravdu velice zkušení jezdci. Od roku 2011můžeme u RRD v oblasti slalomových boardů mluvit o velké tvarové revoluci, která postupně na trh přinášela nové a nové tvary, se stále zvyšující se koncovou rychlostí v kombinaci s neustále zvyšujícím se komfortem jízdy na těchto tvarech.

V praxi to znamená mix poměrně na první pohled dost protichůdných charakteristik a stejně, jako se hodí v některých pokrmech kombinace slané a sladké chuti, tak zde začlo platit PRAVIDLO " superrychlý a přesto pohodlný"

Od té doby Firma RRD sklidila nemálo oceněních a také v řadě za sebou 4x světové prvenství v prestižní kategorii slalom ve světovém poháru PWA. Z těchto důvodů RRD věnuje obrovskou pozornost právě této třídě rychlostních plováků a tak vynakládá veliké finanční částky na vývoj jednotlivých slalom( RRD X-Fire) a Freerace( RRD Firestorm) tvarů.Tak začala v podstatě stoupat obliba rychlostních prken i u lidí, kteří by tuto kategorii v minulosti naprosto neměli šanci zvládnout.

firestorm-ltd-wood-v4-action_29370254006_o

RRD Firestorm Ltd V4 / Firestorm Wood V4 from RRD International on Vimeo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Preferuji rychlost, 101 l
Rok výroby: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: