Komplet nafukovací paddleboard plovák DvSport + X.O Sails Swing 5.5

Kód: 14309
Akce
63 hodnocení
35 990 Kč –33 %
Nafukovací paddleboard Dvsport Straem s plachtnou v kompletu
35 990 Kč –33 % 23 990 Kč
VYPRODÁNO

Komplet windsup s plachtou DvSport Stream-W - univerzální nafukovací windsurfingový plovák. Lze použít také na pádlování. Díky dostatečně velkému výtlaku 270 litrů je paddleboard DvSport Stream W vhodný pro jakéhokoliv uživatele. Plachta X.O.Sails Swing 5.5 m2 Plachta Swing 5.5 m2 je svojí plochou dostatečně velká, takže rozjede i těžší jezdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální paddleboard s přídavným oplachtěním.


DVSport Stream-Wwind stream dvsport sup nafukovaci paddleboard karlin
Nafukovací a multi-funkční vodní nástroj - PADDLEBOARD a WINDSURFINGBOARD v jednom.Díky dostatečně velkému výtlaku je paddleboard DVSport Stream-W vhodný pro jakéhokoliv uživatele. Postaví se na něj s přehledem 140 kg těžký člověk a stabilita pro něj nebude absolutně žádný problém.
Firma DVSPORT
Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!
Konstrukce: (FT) – „fusion technology“
Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) při stejné pevnosti a odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. Jak naznačuje vývoj trhu, jedná se pravděpodobně o technologii, která bude v budoucnu převažovat. Tento paddleboard je vyráběn právě touto technologií
1x odnímatelná US box fina + 1x středová
Ty slouží k tomu, aby paddleboard jel snadněji rovně a nemuseli jste tak přehazovat pádlo ze strany na stranu při každém pohybu vpřed. Další výhodu neleznete při sjíždění větších řek či menších říček, kde si nejste jisti zda máte pod sebou dostatek vody. Prostřední (největší) flosnu prostě vymontujete a spokojeně si můžete pokračovat v jízdě pouze s dvěma bočníma. Paddleboard díky nim jede stále dostatečně rovně a nemusíte se bát, že s prostřední flosnou někde zavadíte a přijdete o ní.

PLACHTA X.O.SAILS SWING 5.5 m5Exocet X.O.Sails Swing 5.5 m2 www.paddleboardy.cz
Francouzský windsurfingový výrobce Exocet vyrobil extrémě lehkou a téměř nezničitelnou SUP plachtu určenou na oplachtitelné paddleboardy. Je celá vyrobená z dacronu a průhledné okno z gumy. Klasický monofilm používaný na většině windsurfingových plachtách se časem vlivem UV záření rozpadne, ale tato plachta nemá ani kousek monofilmu, takže nejenom, že vydrží nestrovnatelně více hodin na sluníčku, ale také mnohem více začátečnických pádů. Je také velmi snadno a rychle nastrojitelná.
RÁHNO X.O.SAILS
RRD ráhno S.O.Sails je vytvořené z hliníku T6. Má konstantní zahnutí používané ke všem moderním freeridovým plachtám u nichž je ráhno upnuté maximálně ve výšce 30% celkové výšky plachty.Je pokryté tenkým gripem, který chrání ruce proti odření. Na redukované 29 mm silné trubce má natáčecí přední koncovku.
STĚŽEŇ X.O.SAILS EPX 400 CM
EPX stěžeň je pevný, odolný a ekonomicky přijatelný stěžeň. Je dvojdílný, takže jej snadno dáte do přepravního vaku. Má redukovaný průměr (RDM), takže také jeho váha byla snížena na minimum. Je také odolnější, vytvořený k tomu, aby celé oplachtění vydrželo mnoho let ježdění!

Co se nachází v kompletu:

 • plovák DV Sport WS + 2 x fina (přední a zadní)
 • pádlo DV Sport
 • transportní vak na paddleboard
 • opravná sada na lepení
 • plachta Swing 5.5 m2
 • transportní vak na oplachtění
 • ráhno X.O.Sails
 • dvojdílný stěžeň EPX RDM
 • vytahovací provaz
 • patka na stěžeň
 • kloub

Doplňkové parametry

Kategorie: PLOVÁK + PLACHTA + STĚŽEŇ + RÁHNO
? Rozměry: 295cm 85cm 15cm
? Pádlo: Hliník
Maximální váha jezdce: 140 Kg
Plachta vhodná pro: 55 - 95 Kg
Tlak: 15 PSI
Výtlak: 270 l
Hmotnost: 12 Kg
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 1x středová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: