UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

TENERIFE KITE-WIND-SURF

Zatím nejste rozhodnuti kam letos na dovolenou? Zkuste Tenerife a určitě nebudete litovat! Za velmi krátký a levný let vás čeká teplé africké tenerifeklima v Evropě. Běžné teploty po celý rok jsou mezi 20-28°C a voda 19-23°C. Pouze 4,5 hodiny letu z Prahy, (Mnichova, Krakowa, Berlína, Frankfurtu) vás dělí od jednoho z nejkrásnějších Kanárských ostrovů.

Zabýváme se windsurfingem, kitesurfingem, surfingem a dalšími sporty. Co znamená "zabýváme se" ? Je to naše zábava, práce i životní styl. Přizpůsobili jsme životy a místo pobytu tomu, co nás baví. Žijeme na kanárském ostrově Tenerife, který je rájem našich oblíbených sportů. Bonusem jsou celoroční příjemné teploty, pozitivní lidé a okouzlující příroda.

V jednu chvíli se koupete v oceánu a za moment, o kus dál, podnikáte výšlap na zasněženou horu Teide. Kde jinde tohle můžete zažít? Ne nadarmo se Kanárské ostrovy označují za Havaj Evropy.

Web

 

Apartma:

Kromě toho, že se s Vámi setkáme po příjezdu, jsme vám v případě potřeby k dispozici i během celého pobytu.  Ať už se chystáte na Tenerife za sportem, jedete na rodinnou dovolenou či jen relaxovat, jistě si oblíbíte některý z našich apartmánů v oblasti El Poris, La Tejita, El Médano, a Puerto Santiago.

Windsurfing:

Windsurfing je na Kanárských ostrovech sport číslo 1. Tisíce windsurfařů navštíví během roku nejen Tenerife, aby za stabilního větru sjíždeli vlny, trénovali rychlost na slalomových prknech nebo zdokonalovali své freestyle triky na hladké vodě. Díky přímým letům z Prahy, z Mnichova, z Krakowa a od listopdadu 2018 také z Vídně, můžete být na svém oblíbeném spotu za pár hodin. Přidejte se k nám a cestujte nalehko jen s příručním zavazadlem, my se postaráme o zbytek. 

web1

Web