UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

RAM Surf School - Egypt / El Tor

Windsurfingové a windfoilové centrum RAM surf.school, El Tor sa nachádza priamo na súkromnej pláži hotela Moses Bay www.mosesbayresort.com, na brehu Mojžišovho zálivu Červeného mora ( 50 m od vody). Otvorené počas sezóny je od marca do konca decembra (január, február podľa predpovede alebo po dohode). Spot ponúka ideálne podmienky pre všetky úrovne windsurfistov a kiterov od začiatočníkov cez pokročilých až po jazdcov vyhľadávajúcich náročné vlnové podmienky alebo silný vietor. Všetky kategórie surfistov ocenia bezproblémový vstup do vody, flat, chop aj wave na jednom mieste a teplé more ( jeho teplota celoročne neklesá pod 22°C).

Předpověď Windfinder a nebo na Windguru
Aktuální vítr: Windfinder O vetrů na nejbližších 7 dní vás předběžně informujeme také na titulní fotografii (tzv. semafór).

Web-Facebook