Hydrofoil RRD Universal 75

Kód: 25UKSHASS
7 hodnocení
Značka: RRD
35 500 Kč –25 %
UNIVERSAL KSH ALU SET rrd windsurfing karlin obrazek
35 500 Kč –25 % 26 500 Kč
SKLADEM (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Univerzální foilové křídlo pro snadné začátky a rychlý pokrok pro jízdu na nafukovacím wingu, kitu, pevném paddleboardu a surfu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIVERZÁLNÍ KSH ALU SET
pro čistou hydrofoilovou freerideovou jízdu s Wingem / Kitem / Paddleboardem a Surfem rozšířitelný také na Windsurfing
UNIVERSAL KSH ALU SET rrd windsurfing karlin obrazek detail kridla

Přední a zadní křídlo je z hybridního carbonu, noha a fuselage jsou z hliníku. Velká plocha předního křídla 1500 cm2 a negativní zahnutí zadního křídla pomáhají při pumpování a otočkách. Je možné jej přepracovat po dokoupení WS doplňkového setu též na windsurfingové. 

KSH-Alu set je univerzální nástroj pro vstup do světa Wing foilingu nebo pro málo větrné dny s kitem, popř. na vlny s paddleboardem nebo surfem. Ve skutečnosti tak můžete měnit s tímto jedinečným setem všechny tyto sporty bez nutnosti si kupovat vždy nový foil! Používáním universálního KSH se dostaneš k novému způsobu ježdění na vodě, dosud nepoznanému. Kombinací 75 centimetrové nohy (mast) a 76 cm fuselage se vytvořil dokonale vyvážený hydrofoil, který se stal základem moderního hydrofoilového designu, který perfektně pracuje při nižších rychlostech. 

S tímto hydrofoilem jsou jak směrová jízda tak otočky velmi snadnými! Stejně tak to platí pro pumpování na hladké hladině nebo na menších vlnkách. Přední křídlo je motorem celého systému. Je vytvořeno z velmi lehkých, tepelně stabilizovaných polyuretanových (PU) bočnic a 100% karbonovému vnitřku, kterým je to také připojováno k hliníkové fuselage. Křídlo má speciálně tlustší profil a s 82 cm rozpětím vytvoří správný vztlak s pumpováním již při rychlosti prkna 2 m/s! Zadní křídlo má rozpětí 52 cm a má negativní úhel 154°. Tento úhel zlepšuje "pumpovací" schopnosti celého foilu.

Nový KSH UNIVERSAL ALU foil je dodáván s destičkou, za kterou je možné foil přidělat k jakémukoliv prknu, které má US box drážky. Tento systém umožňuje přesné natrimování foilu směrem dopředu nebo dozadu na prkně dle toho, k čemu se zrovna používá. 

Vítejte v hydrofoilové budoucnosti vodních sportů! 

WING, SURF, KITE a SUP foil je možné po dokoupení speciálních dílů předělat také na Windsurfingový!

UNIVERSAL KSH ALU SET rrd windsurfing karlin obrazek s wingem

 • Universal hybrid carbon front wing with thicker profile for unmatched stiffness and lightweight
 • Universal hybrid carbon rear wing with negative dihedral (anhedral) design to keep foiling during surface jibing. It also helps pumping the board with your feet.
 • Wider and stiffer Universal ALU mast with extra internal wall thickness and reduced outside profile. The top combination for speed potential and superior control. The most evolved ALU mast in the market today.
 • Plastic connector at the bottom of the mast fit to any fuselages from kite to surf foils and by separating the aluminum parts it avoids oxidation and corrosion typical when aluminum touches aluminum. Longer lifetime.
 • KSH alu fuselage with extra wide head area to carry and support super wide wings (up to 120 cms wingspan and 3000 sqcms)
 • Stainless steel (aisi 316) helicoil threads on mast and fuselage for longer durability and ease to unscrew.
 • Universal plate (removable). You can change to any mast length for perfect trim and skill level. It makes your packing more compact (no plate mounted sideways inside your bag) and allows you to convert your connection into any board attachment system ( 4way screws, tuttle or powerbox to be converted into ws foil use).

UNIVERSAL KSH ALU SET rrd windsurfing karlin obrazek trick

 
MODEL MAST (MM) FUSELAGE (MM) FRONT WING REAR WING
UNIVERSAL KSH ALU SET 750 760 82/1582 (cm/cm2) 52/373 (cm/cm2)

 

Dodává se :

 • UNIVERSAL PLATE
 • UNIVERSAL ALU MAST 75 cm
 • KSH FUSELAGE ALU 76 cm
 • UNIVERSAL FRONT WING 82 cm/1582cm2
 • UNIVERSAL REAR WING 52 cm/373 cm2
 • SCREW & KEY SET FOR UNIVERSAL KSH ALU HYDROFOIL
 • KSH ALU BAG

Možnost objednaní :

 • CONVERSION KIT KSH/WH ALU FOIL (TO CONVERT YOUR SUP FOIL INTO A WS FOIL)
 • TUTTLE HEAD FOR UNIVERSAL PLATE
 • WHU FUSELAGE 100
UNIVERSAL KSH ALU SET rrd windsurfing karlin obrazek UNIVERSAL KSH ALU SET rrd windsurfing karlin obrazek opt set

rrd-Foil-Guide-Y25-scaled

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydrofoil Wing
Rok výroby: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: