Bar RRD Global V7

Kód: 11204/4 L
A - velmi výborný
Neohodnoceno
Značka: RRD
14 000 Kč –57 % 5 990 Kč
Vyprodáno
Line
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Použitý Bar v dobrém stavu.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000,- Kč
Kamenná prodejna v Praze
Kamenná prodejna v Praze
Od Roku 2005 stále na stejné adrese
Komplexní servis a poradenství
Komplexní servis a poradenství
Pokud si nevíte rady, jsme tu pro vás.
Půjčovna
Půjčovna
Možnost zapůjčení a otestování zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Expedujeme do 24 hodin.
Obrovský výběr sortimentu
Obrovský výběr sortimentu
Velké skladové zásoby

Detailní popis produktu

GLOBAL BAR V7
4 lines

Odstranili jsme nějaké nepotřebné položky namísto jejich přidání, aby byly všechny komponenty funkčnější. Jednoduše řekněte: "nemůžete zlomit to, co neexistuje".

Vše musí být na dosah ruky a musí pracovat okamžitě, když to opravdu potřebujete.
Jednoduchá lišta, která funguje. Každý den. Po dlouhou dobu.
Global Bar V7 byl navržen kolem myšlenky bezpečnosti, funkčnosti a trvanlivosti.

To se projevuje řadou nepříjemných důsledků, jako jsou:

  • Změkčené čáry jsou více vystaveny nežádoucím uzlům.
  • Po každé relaci se ochrana linky sníží.
  • Oplechování má tendenci se otevírat a stává se křehčí, což umožňuje vstup vody, která vytvoří malé krystaly solí uvnitř, pokud dračíte ve slané vodě, což může poškodit nosnou strukturu linky.

PROČ JSOU INOVATIVNÍ ŘADY ŘADY KŘÍDY?
Na rozdíl od standardních pletenin, jednosměrná struktura "tuhých závitových řad" poskytuje optickou paměť, která je výrazně účinnější. Standardní pletená linka pod napětím kombinuje veškeré "dynamické prodloužení" vlákna a zploštění opletení, zatímco jednosměrná struktura jádra používá výhradně elastické moduly vlákna.

"Rigid Thread Lines" bude vždy vizuálně, technicky a pocitů kompaktní a tuhý po celou dobu svého života, zachovávající všechny jeho fyzické a technické vlastnosti nezměněné v čase.
Standardní linie pleteného draka má více roztažení, což má za následek různé délky čáry, absorpci výkonu a snížení výkonu, zejména v okamžiku, kdy změníte směr draka, kde zatížení řádků dosáhne jeho vrcholů.
Další slabost standardní pletené čáry, která se proměnila v "tuhé závity", je nezměněná kompaktnost linky.
Jakákoliv nová konvenční linka má tuhý a kompaktní charakter, protože obsahuje pryskyřici (obecně polyuretanové), která ji obklopuje. Tato pryskyřice má velmi krátkou životnost a po několika relacích je dotyk výrobku měkčí.

RRD-rigid-thread-lines-155x220

Doplňkové parametry

Kategorie: Bary a ostatní
Rok výroby: 2018

Global Bar V7 RRD

Team RRD PRO Kites

V7 Teaser Bar

V8 konkurence V7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů. Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru. Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná.