Aktuálně: 

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády ČR v rámci prevence šíření koronaviru COVID-19 je naše prodejna od 22.10.2020 po dobu platnosti mimořádných opatření uzavřena. Předpokládané otevření prodejny je 13.12.2020. Provoz našeho eshopu funguje bez omezení. Není možné realizovat pouze osobní odběry z důvodů uzavření prodejny.

U těžších objednávek aktuálně zaznamenáváme 2-3 dny zpoždění dodání. Děkujeme za pochopení. Víc

zde: 

Bar RRD Global V7

Kód: 11201/4 L
Akce
3 hodnocení
Značka: RRD
14 000 Kč –49 % 7 190 Kč
SKLADEM (> 5 ks)
Line
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Vše musí být na dosah ruky a musí pracovat okamžitě, když to opravdu potřebujete.Jednoduchá lišta, která funguje. Každý den. Po dlouhou dobu. Global Bar V7 byl navržen kolem myšlenky bezpečnosti, funkčnosti a trvanlivosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GLOBAL BAR V7
4 lines

Odstranili jsme nějaké nepotřebné položky namísto jejich přidání, aby byly všechny komponenty funkčnější. Jednoduše řekněte: "nemůžete zlomit to, co neexistuje".

Vše musí být na dosah ruky a musí pracovat okamžitě, když to opravdu potřebujete.
Jednoduchá lišta, která funguje. Každý den. Po dlouhou dobu.
Global Bar V7 byl navržen kolem myšlenky bezpečnosti, funkčnosti a trvanlivosti.

To se projevuje řadou nepříjemných důsledků, jako jsou:

  • Změkčené čáry jsou více vystaveny nežádoucím uzlům.
  • Po každé relaci se ochrana linky sníží.
  • Oplechování má tendenci se otevírat a stává se křehčí, což umožňuje vstup vody, která vytvoří malé krystaly solí uvnitř, pokud dračíte ve slané vodě, což může poškodit nosnou strukturu linky.

PROČ JSOU INOVATIVNÍ ŘADY ŘADY KŘÍDY?
Na rozdíl od standardních pletenin, jednosměrná struktura "tuhých závitových řad" poskytuje optickou paměť, která je výrazně účinnější. Standardní pletená linka pod napětím kombinuje veškeré "dynamické prodloužení" vlákna a zploštění opletení, zatímco jednosměrná struktura jádra používá výhradně elastické moduly vlákna.

"Rigid Thread Lines" bude vždy vizuálně, technicky a pocitů kompaktní a tuhý po celou dobu svého života, zachovávající všechny jeho fyzické a technické vlastnosti nezměněné v čase.
Standardní linie pleteného draka má více roztažení, což má za následek různé délky čáry, absorpci výkonu a snížení výkonu, zejména v okamžiku, kdy změníte směr draka, kde zatížení řádků dosáhne jeho vrcholů.
Další slabost standardní pletené čáry, která se proměnila v "tuhé závity", je nezměněná kompaktnost linky.
Jakákoliv nová konvenční linka má tuhý a kompaktní charakter, protože obsahuje pryskyřici (obecně polyuretanové), která ji obklopuje. Tato pryskyřice má velmi krátkou životnost a po několika relacích je dotyk výrobku měkčí.

RRD-rigid-thread-lines-155x220

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Rok výroby: 2018

Global Bar V7 RRD

Team RRD PRO Kites

V7 Teaser Bar

V8 konkurence V7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: